Fotowoltaika i pompy ciepła - Wejherowo

Fotowoltaika Wejherowo

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Wejherowie – u nas zostaniesz kompleksowo obsłużony. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego z montażu paneli fotowoltaicznych na terenie miejscowości Wejherowo w naszym wykonaniu skorzystało już szerokie grono klientów. Ty również możesz przekonać się o wysokiej jakości usług, jakie zapewniamy. Czekamy na kontakt!

Pompy ciepła Wejherowo

Wyspecjalizowane pompy ciepła w Wejherowie są tym, co stanowi naszą specjalność. Wyróżniają się swoim energooszczędnym i ekonomicznym charakterem, dlatego coraz więcej mieszkańców miejscowości Wejherowo – decyduje się na taką inwestycję. Jeśli również jesteś zainteresowany tym alternatywnym źródłem energii – jesteśmy do dyspozycji.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Wejherowo

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Badając możliwości obniżenia nieuniknionych kosztów, jak te związane z energią dla domu – coraz więcej osób zaczyna rozumieć potencjał, który zapewnia fotowoltaika w Wejherowie. Oferowane przez nas rozwiązania z tego zakresu są nie tylko sposobem na realne oszczędności, ale to alternatywne źródło energii wyróżniające się tym, że jest przyjazne dla środowiska. Jeśli ekonomia i ekologia leżą Ci na sercu, tym bardziej warto zainteresować się naszą propozycją.

Instalacja paneli fotowoltaicznych w Wejherowie i okolicach – to nasza specjalność. Dlatego, wszystkich właścicieli nieruchomości zainteresowanych tym, jakie korzyści może im zapewnić fotowoltaika w województwie pomorskim, a dokładnie w Wejherowie – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Wejherowo

To pompy ciepła w Wejherowie cieszą się topowym miejscem wśród wybieranych alternatywnych źródeł energii w ostatnich latach. Trzeba jednak mieć pewność, że ich montażem zajmie się ekipa profesjonalistów, aby cieszyć się ich wydajnym i bezawaryjnym działaniem jak najdłużej. Jako specjaliści w tej dziedzinie – z całą swoją wiedzą i doświadczeniem, jesteśmy do dyspozycji!

Decydując się na to, by nasza firma wykonała montaż pomp ciepła w Wejherowie – można mieć absolutną pewność co do jakości, rzetelności i terminowości pracy. To, co wyróżnia nas dodatkowo – to pomoc doradcza w zakresie biurokracji pozyskiwania dotacji na ten cel. Wystarczy dać nam znać, że szuka się wsparcia również w formalnościach związanych z finansowaniem i staniemy na wysokości zadania.

Udzielamy fachowych porad i zawsze upewniamy się, by wybrane dla danej nieruchomości pompy ciepła w Wejherowie spełniały oczekiwania – pod względem ceny, wygody i wszelkich parametrów. Zachęcamy do kontaktu, a wyjaśnimy w szczegółach.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM