☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Wałcz

Fotowoltaika Wałcz

Jeśli szukasz firmy, której specjalnością jest fotowoltaika w Wałczu, nasza oferta jest dla Ciebie. Oferujemy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych wykonywany przez certyfikowane ekipy. Gwarantujemy terminową realizację zleceń i fachowe wsparcie w procesie ubiegania się o dotację. Jeśli rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych w Wałczu, możesz nam zaufać. Zapraszamy!

Pompy ciepła Wałcz

Poszukujesz firmy, której specjalnością są pompy ciepła w Wałczu? Jeśli zależy Ci na profesjonalnym montażu przez doświadczoną ekipę, nasza oferta jest dla Ciebie. Dbamy o terminową realizację zleceń, pracujemy szybko i dokładnie. W razie potrzeby oferujemy również szeroką pomoc w ubieganiu się o dotację.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Wałcz

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jeśli chcesz zlecić montaż fotowoltaiki w Wałczu i szukasz profesjonalnej ekipy, która zrobi to należycie, nasza firma jest odpowiednim wyborem. Panele fotowoltaiczne montowane są wyłącznie przez certyfikowane ekipy, które doskonale znają się na swojej pracy. Zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy fachowców, którzy posiadają bogate doświadczenie w tym zakresie.

Fotowoltaika w pomorskim w Wałczu montowana przez naszą firmę objęta jest aż dwudziestopięcioletnią gwarancją. To oznacza, że nasi klienci nie muszą obawiać się jakiejkolwiek usterki. Jednocześnie pracujemy, wykorzystując panele charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością i trwałością. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że jest to inwestycja, która pozostanie z Tobą na długo.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Wałcz

Szukasz firmy, która montuje pompy ciepła w Wałczu? Trafiłeś idealnie. Posiadamy w tym obszarze naprawdę bardzo duże doświadczenie. Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami i naprawdę zadowolonymi klientami. W pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia, co sprawia, że montaż pompy ciepła w Wałczu w wykonaniu naszej firmy jest naprawdę szybki i pozbawiony problemów. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że pompa zostanie zamontowana przez wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na tych nowoczesnych urządzeniach.

Oferujemy nie tylko montaż. Wiemy, że naszych klientów interesują również ceny pompy ciepła w Wałczu. Dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o dotację. Pomagamy zarówno w wypełnieniu, jak i złożeniu wniosku, dbając o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Jeśli chcesz zamontować pompę ciepła, rezygnując z tradycyjnego źródła ciepła, nasza firma to naprawdę dobry wybór.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM