☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Tczew

Fotowoltaika Tczew

Szukasz firmy, której specjalnością jest fotowoltaika w Tczewie? Zależy Ci na szybkim i bezproblemowym montażu? Z naszych usług będziesz zadowolony. Posiadamy bogate doświadczenie w montowaniu paneli fotowoltaicznych – pracujemy sprawnie i szybko, dotrzymując ustalonych terminów. Oferujemy również wsparcie podczas ubiegania się do dofinansowanie.

Pompy ciepła Tczew

Szukasz firmy, która sprawnie montuje pompy ciepła w Tczewie? Zależy Ci na dobrej jakości świadczonych usług? Zaufaj właśnie nam! Pracujemy sprawnie, dotrzymując ustalonych terminów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy są gwarancją montażu na najwyższym poziomie. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz liczyć również na wsparcie podczas ubiegania się o dofinansowanie.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Tczew

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Zależy Ci na znalezieniu firmy, której specjalnością jest fotowoltaika w Tczewie? Chcesz mieć pewność, że montaż zostanie przeprowadzony tak, jak należy? Skorzystaj z naszych usług. Posiadamy bogate doświadczenie, które oznacza wiele zrealizowanych projektów. Wykorzystujemy komponenty najlepszych producentów, co przekłada się na jakość wykonanej instalacji. Fotowoltaika w pomorskim w Tczewie w naszym wykonaniu to szybka realizacja i brak jakichkolwiek problemów. Wiemy, że dzisiaj każdemu zależy na tym, aby uniknąć opóźnień. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta!

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Tczew

Montujemy nowoczesne pompy ciepła w Tczewie, robiąc to zawsze na najwyższym poziomie. Posiadamy bogate doświadczenie i wiele realizacji na koncie, możemy pochwalić się niemałym gronem w pełni zadowolonych klientów. Montaż pomp ciepła w Tczewie w przypadku naszej firmy jest zawsze wykonywany przez doświadczonych pracowników mających dużą wiedzę i ogromne umiejętności praktyczne. Dbamy o to, aby dysponowali oni niezbędnym sprzętem, co pozwala pracować sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w Tczewie, ich cena nie może być wygórowana, nasza oferta idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby. Od początku działalności wyróżniamy się na rynku przyjazną klientom polityką cenową. Wiemy, że dzisiaj nikt nie chce przepłacać. Oferujemy również fachowe wsparcie dla tych, którzy chcą ubiegać się o dofinansowanie. Jeśli szukasz fachowej ekipy montującej pompy ciepła, zgłoś się do nas. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM