☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Szczecinek

Fotowoltaika Szczecinek

Masz w planach montaż paneli fotowoltaicznych w swoim domu, bądź firmie? Możesz na nas liczyć! Profesjonalnie wykonana fotowoltaika w Szczecinku jest naszą specjalnością. To oznacza, że dostajesz do dyspozycji zespół fachowców o dużej wiedzy, bogatym doświadczeniu i kompleksowym podejściu. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!

Pompy ciepła Szczecinek

Decydując się na instalację pompy ciepła w Szczecinku warto mieć na uwadze, że o jej przydatności w ogromnym stopniu decyduje jakość samego montażu. Jeśli chcesz polegać na profesjonalistach w tej kwestii – jesteśmy do dyspozycji. Możemy również pomóc i doradzić w procesie ubiegania się o dotację dla tego źródła energii. Czekamy na kontakt.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Fotowoltaika w Szczecinku

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Tanio i solidnie? Tak może być wykonana Twoja fotowoltaika w pomorskim w Szczecinku, jeśli zlecisz to zadanie naszej firmie. Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w naszym wykonaniu to pewność uzyskania oszczędnego dojścia do energii, przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów i wydajności.

Nowoczesna fotowoltaika w Szczecinku to nasza specjalizacja. Posiadamy wszelką niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia – by zapewnić Ci wykonanie kompleksowego montażu, zawsze terminowo. Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania!

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Szczecinek

Bez względu na to, czy szukasz możliwości taniego i szybkiego montażu pompy ciepła wSzczecinku dla swojego domu, czy też zależy Ci na kompleksowej obsłudze całej procedury z myślą o obsłudze gospodarstwa rolnego z pomocą alternatywnego źródła energii – jesteśmy do usług!

Jako specjaliści w temacie, zapewniamy nie tylko profesjonalny montaż pomp ciepła w Szczecinku, ale też wszelką pomoc związaną z ubieganiem się o dotacje na ten cel. Nie musisz martwić się o biurokrację, to wraz z instalacją jest całkowicie po naszej stronie.

Klienci doceniają nas również za indywidualne podejście, krótkie terminy realizacji oraz fachowe doradztwo, a także ceny pomp ciepła w Szczecinku. Dajemy gwarancję na wykonany przez nas montaż, a w razie jakichkolwiek pytań – zawsze służymy pomocą. Mamy na swoim koncie kilkanaście lat doświadczenia i dysponujemy cały czas aktualną wiedzą. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM