Fotowoltaika i pompy ciepła - Starogard Gdański

Fotowoltaika Starogard Gdański

Alternatywne źródła energii zdobywają coraz większą popularność, a rozchwytywana fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim jest tego najlepszym dowodem. Jeśli też szukasz wykonawcy instalacji paneli fotowoltaicznych w tej miejscowości – jesteśmy do Twojej dyspozycji z całą swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem.

Pompy ciepła Starogard Gdański

Szereg korzyści zapewnianych przez pompy ciepła w Starogardzie Gdańskim, jak i na całym Pomorzu motywują coraz większą ilość osób do zdecydowania się na to rozwiązania. Jeśli chodzi o ich montaż – możesz na nas liczyć. Co więcej, zapewniamy fachowe doradztwo w temacie dotacji dla tego źródła energii. Czekamy na kontakt!

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Starogard Gdański

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Skuteczność w dostarczaniu niezbędnej energii dla nieruchomości – tym właśnie fotowoltaika w województwie pomorskim, a dokładnie miejscowości Starogard Gdański, zyskała sobie zaufanie mieszkańców. Nasza firma zajmuje się montażem tego nowoczesnego rozwiązania, tym samym dbając o to, aby potencjał paneli fotowoltaicznych mógł zostać wykorzystany w pełni i przynieść pożądane oszczędności.

Oferta jest skierowana zarówno dla właścicieli domów mieszkalnych, firm, jak i dla rolnictwa. Fotowoltaika w Starogardzie Gdańskim ma sporo do zaproponowania w każdym z tych sektorów, a my zawsze dbamy o dopasowanie energooszczędnych rozwiązań do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu – z chęcią podzielimy się wiedzą, doświadczeniem i odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Starogard Gdański

To pompy ciepła w Starogardzie Gdańskim podbijają serca mieszkańców tego regionu, jak i całego Pomorze. Dlatego jako fachowcy zajmujący się ich instalacją mamy nieustannie ręce pełne roboty, aby zawsze na czas i w kompleksowy sposób, zająć się instalacją tego alternatywnego źródła energii. Wciąż jeszcze mamy moce przerobowe na więcej zleceń! Jeśli więc jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła dla Twojej nieruchomości – czekamy na kontakt.

Atrakcyjność naszej oferty to dużo więcej niż solidny i terminowy montaż pomp ciepła w Starogardzie Gdańskim. Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów bez odpowiedzi i bez względu na to, czy chodzi o zlecenie firmowe, prywatne, czy dla rolnictwa, zawsze wchodzimy w projekt z tak samo dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.

Szybkość działania to nasz kolejny atut, przy równoczesny zapewnieniu przystępnej ceny za pompy ciepła w Starogardzie Gdańskim. W każdym przypadku odpowiadamy w 100% na stawiane nam oczekiwania, ale nie ma lepszego sposobu na to, aby przekonać się o tej jakości usług, niż dołączenie do grona naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu