☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Stargard

Fotowoltaika Stargard

Wysokiej jakości fotowoltaika w Stargardzie to usługa, za którą się rozglądasz? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zawsze solidnie i terminowo wykonujemy instalacje paneli fotowoltaicznych na terenie całego miasta Stargard, jak i w całym województwie. Nasze wyróżniki to: bogate zaplecze techniczne, doświadczenie i profesjonalizm.

Pompy ciepła Stargard

Korzyści, jakie wnosi dla właścicieli nieruchomości montaż pompy ciepła w Stargardzie – są coraz lepiej znane i rozumiane. Kluczem do ich osiągnięcia jest jednak właściwa instalacja tych alternatywnych źródeł energii. Możesz na nas liczyć w tym zakresie, jak również w obszarze wsparcia procesu dotacji dla pomp ciepła. Zapraszamy do kontaktu!

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Fotowoltaika pomorskie Stargard

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Możliwości, jakie daje dobrze wykonana fotowoltaika w pomorskim w Stargardzie są rozliczne – od wygody, po realne oszczędności. Trzeba jednak pamiętać, że na takie benefity można liczyć wyłącznie po właściwym i profesjonalnym montażu paneli fotowoltaicznych. Jest to usługa, która stanowi podstawę naszej działalności – wykonany dla Ciebie fotowoltaikę kompleksowo, solidnie i w ustalonym czasie.

To interesujące rozwiązanie zarówno dla gospodarstw domowych, firm, jak i dla rolnictwa. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Stargardzie, ale masz związane z tą inwestycją pytania – służymy pomocą. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które czynią nas autorytetami w tej dziedzinie. Do usług!

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Stargard

Interesuje Cię instalacja pompy ciepła w Stargardzie, ale obawiasz się ceny? Tak nie musi być! Jako profesjonalny i doświadczony zespół wykonaliśmy już niezliczoną ilość projektów, które są tak samo solidnie wykonane, jak i ekonomiczne. Co więcej, pomagamy w procesie starania się o dotacje na ten cel, jako alternatywne źródło energii.

Rzetelność i kompleksowość – to nasze wyróżniki. Jeśli chcesz mieć pewność, że oddajesz
montaż pomp ciepła w Stargardzie w swoim domu, czy też firmie – w zaufane ręce: oto jesteśmy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje, pytania. Chcemy mieć pewność, że jesteś przekonany o słuszności podjętej decyzji.

Zaskoczymy Cię również szybkością działania. Jeśli chodzi o ceny pompy ciepła w Stargardzie to są one bardzo atrakcyjne, a terminowość realizacji montażu to nasz kolejny znak rozpoznawczy. Dołącz do grona zadowolonych klientów w województwie pomorskim, którzy już nam zaufali i teraz czerpią korzyści wynikające z tej współpracy.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM