☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Słupsk

Fotowoltaika Słupsk

Interesuje Cię fotowoltaika w Słupsku? Chcesz zlecić jej montaż i szukasz profesjonalnej firmy dotrzymującej ustalonych terminów? Skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i fachowe wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Od początku obecności na rynku dbamy o pełne zadowolenie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Pompy ciepła Słupsk

Jeśli szukasz firmy montującej pompy ciepła w Słupsku, nasza oferta jest dla Ciebie. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam montować te nowoczesne urządzenia sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymywać ustalonych z klientem terminów. Pracujemy sprawnie i szybko, chętnie odpowiadamy na pojawiające się pytania.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Słupsk

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest montaż fotowoltaiki w Słupsku. Od początku działalności pracujemy wyłącznie na komponentach pochodzących od renomowanych producentów, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w pomorskim w Słupsku, gwarantujemy terminową realizację i brak jakichkolwiek problemów. Zawsze pracujemy sprawnie, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że klienci nie lubią opóźnień. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć również na profesjonalne wsparcie w zakresie ubiegania się o dofinansowanie – dzięki temu uda Ci się skutecznie zmniejszyć koszt inwestycji.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Słupsk

Jesteśmy firmą, która oferujemy profesjonalny montaż pompy ciepła w Słupsku. Posiadamy naprawdę bogate doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od początku naszej obecności na rynku współpracujemy z najlepszymi producentami. Zatrudniamy również wysokiej klasy fachowców, co przekłada się na jakość świadczonych usług – jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, możesz mieć pewność, że montaż pomp ciepła w Słupsku jest zawsze wykonany prawidłowo. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w Słupsku, ceny powinny być atrakcyjne, nasza oferta również jest dla Ciebie. Wyróżniamy się przyjazną klientom polityką w tym zakresie. Jednocześnie oferujemy pomoc, jeśli chcesz ubiegać się o dofinansowanie. Gwarantujemy terminową realizację, a w razie potrzeby odpowiadamy na wszystkie pojawiające się pytania. Jeśli zdecydujesz się nam zaufać, będziesz w pełni zadowolony. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM