☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Rumia

Fotowoltaika Rumia

Naszą specjalnością jest fotowoltaika w Rumii. Oferujemy profesjonalny montaż, od początku działalności dbając o to, aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze świadczonych usług. Pracujemy na najlepszych komponentach, a nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia, dzięki którym mogą pracować sprawnie i szybko.

Pompy ciepła Rumia

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Rumii, pracując zawsze sprawnie i szybko. Dokładamy starań, aby dotrzymywać ustalonych z klientami terminów. Zatrudniamy doświadczonych monterów, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Oferujemy również wsparcie tym, którzy chcą otrzymać dofinansowanie na montaż pompy ciepła.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Rumia

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Wśród naszych usług znajduje się montaż fotowoltaiki w Rumii. Posiadamy bogate doświadczenie – zrealizowaliśmy mnóstwo projektów, możemy pochwalić się niemałym gronem zadowolonych klientów. Naszą siłą jest zespół wykwalifikowanych monterów, którzy poważnie podchodzą do każdego powierzonego im zadania. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w pomorskim w Rumii, nam możesz zaufać. Gwarantujemy sprawny montaż, możemy też zapewnić Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać ustalonego z Tobą terminu. Jeśli chcesz ubiegać się o dofinansowanie, nie musisz robić tego samodzielnie. Oferujemy profesjonalne wsparcie również w tym zakresie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Rumia

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Rumii, kierując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają bogate doświadczenie na tym polu. Dbamy o to, aby dysponowali oni niezbędnymi narzędziami. Wszystko to sprawia, że montaż pomp ciepła w Rumii wykonywany jest zawsze sprawnie i naprawdę szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym przypadku dotrzymać ustalonego z klientem terminu. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w Rumii, ceny mają być naprawdę atrakcyjne, nasza oferta Cię nie rozczaruje. Od początku stawiamy na przyjazną klientom politykę cenową. Oferujemy również profesjonalne wsparcie dla tych, którzy zdecydowali się ubiegać o dotację. Zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – satysfakcja gwarantowana!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM