☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Zachodniopomorskie

Fotowoltaika Pomorskie

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w województwie pomorskim, postaw na nasze usługi. Wykonujemy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa pomorskiego. Wszystkie prace wykonywane są przez zespół doświadczonych pracowników posiadających dużą wiedzę z zakresy instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy solidni i terminowi.

Pompy ciepła Pomorskie

Jeśli pompy ciepła w województwie pomorskim są tym, co Cię interesuje, nasza oferta jest dla Ciebie. Proponujemy montaż i serwis tych nowoczesnych urządzeń na terenie województwa pomorskiego. Gwarantujemy również profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o dotację. Pracujemy szybko, sprawnie, dotrzymując ustalonych z klientem terminów.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Fotowolatika w województwie Pomorskim

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Oferujemy profesjonalny montaż fotowoltaiki w pomorskim, zawsze dbając o jakość świadczonych usług. Pracujemy na najwyższym poziomie, co możliwe jest dzięki posiadanemu doświadczeniu i rozległej wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych. Dokładamy starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z ustalonym z klientem harmonogramem. Cena fotowoltaiki w pomorskim nie musi być wysoka, jeśli zdecydujesz się na nasze usługi. Gwarantujemy bowiem profesjonalne, rzetelne oraz kompleksowe wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że bez wysiłku otrzymasz należne Ci pieniądze, zaufaj właśnie nam. Zadbamy o to, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Ty nie musisz robić praktycznie nic.

 • Montaż do 14 dni !
 • Do 25 Lat gwarancji na Panele!
 • Tylko własne certyfikowane ekipy montażowe!
 • Biurokracją i papierami zajmiemy się za Ciebie!
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła w województwie Pomorskim

Od szesnastu lat jesteśmy obecni na rynku. Przez cały czas świadczymy usługi na najwyższym poziomie, bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w pomorskim, nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Solidność i fachowość pozwala nam na profesjonalny montaż pomp ciepła w pomorskim. Zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, dbając o to, aby wszystko zostało wykonane tak, jak należy. Duży nacisk kładziemy na to, aby dotrzymywać ustalonych terminów.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, ceny pompy ciepła w pomorskim wcale nie muszą być wygórowane. Jesteśmy bowiem firmą, która zajmuje się nie tylko montażem. Oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Jeśli powierzysz swoją sprawę właśnie nam, nie musisz martwić się tym, czy pieniądze do Ciebie trafią. Zajmiemy się całą procedurą składania wniosku. Zaoszczędzisz tym samym mnóstwo czasu.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM