☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Koszalin

Fotowoltaika Koszalin

Jeżeli zainteresowała Cię fotowoltaika w Koszalinie – jesteś w dobrym miejscu. Fachowy i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Koszalina to nasza specjalność. Dysponujemy wszelką niezbędną wiedzą, doświadczeniem i zasobami – dzięki którym możemy Ci zapewnić wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu!

Pompy ciepła Koszalin

Energooszczędne i ekonomiczne pompy ciepła z Koszalina – to nasza specjalność. Jeśli interesuje Cię to alternatywne źródło ciepła, warto się z nami skontaktować. Poza profesjonalnym montażem pomp ciepła w Koszalinie, zapewniamy również pomoc w uzyskaniu dotacji. Wyróżnia nas terminowość i profesjonalizm.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Koszalin

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Każdy właściciel nieruchomości szuka dzisiaj sposobu na realne oszczędności. W ten sposób coraz więcej osób odkrywa potencjał, jaki zapewnia fotowoltaika w Koszalinie. Jest nam bardzo miło poinformować, że instalacja panelu fotowoltaicznych należy do naszych głównych specjalizacji i chętnie podejmiemy się tego zlecenia również dla Ciebie.

Profesjonalny montaż paneli pozwoli na wykorzystanie pełnego potencjału tego źródła energii. Zlecając to zadanie nam – możesz mieć pewność co do terminowości i solidności wykonania usługi. Fotowoltaika w pomorskim w Koszalinie w naszym wykonanie to 100% satysfakcji przy atrakcyjnych warunkach cenowych.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pompy ciepła – Koszalin

Decyzja o instalacji pompy ciepła w Koszalinie to dopiero początek. Równie ważne jest upewnienie się, że jej montaż będzie spoczywać w rękach profesjonalistów. Oferując swoje usługi w tym zakresie, chcemy dać Ci tę pewność. Nie tylko zajmiemy się kompleksową instalacją tego źródła energii, ale też doradzimy co do wyboru samego rodzaju pompy.

Powierzając nam montaż pomp ciepła w Koszalinie można spodziewać się również pomocy w zakresie starania się o dotacje. Mamy świadomość, że wszystkie biurokratyczne formalności, które się z tym wiążą mogą zniechęcać. Jednak jesteśmy po to, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem również w tym obszarze.

Warto podkreślić, że w ramach współpracy dbamy nie tylko o to, by oferowane przez nas ceny pompy ciepła w Koszalinie spełniały oczekiwania. Pilnujemy też wszystkich innych kwestii, związanych z realizacją zlecenia, jak harmonogram montażu dopasowany do klienta.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM