☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Kołobrzeg

Fotowoltaika Kołobrzeg

By panele fotowoltaiczne mogły działać właściwie i przynieść pożądane oszczędności – ich montaż musi zostać wykonany przez profesjonalistów o dużym doświadczeniu. Jeśli interesuje Cię taka jakość usług – realizowana przez nas fotowoltaika w Kołobrzegu jest tym, czego potrzebujesz. Fachowa wiedza branżowa – do Twojej dyspozycji.

Pompy ciepła Kołobrzeg

Czy interesują Cię pompy ciepła w Kołobrzegu? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce – bo od wielu lat zajmujemy się ich profesjonalnym montażem na terenie miasta Kołobrzeg, jak i całego województwa. Co więcej, możemy również udzielić profesjonalnego wsparcia w procedurze starania się o dotacje dla tego alternatywnego źródła energii.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Kołobrzeg

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Czy chciałbyś zacząć oszczędzać na energii i stać się bardziej niezależnym? Fotowoltaika wpomorskim w Kołobrzegu w naszym wykonaniu da Ci taką możliwość. Jesteśmy fachowcami w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych i chętnie podzielimy się z Tobą posiadaną wiedzą i doświadczeniem, kompleksowo realizując montaż paneli fotowoltaicznych dla Twojej nieruchomości.

Wyróżnia nas solidność, terminowość i jakość. Fotowoltaika w Kołobrzegu to dla nas chleb powszedni, ale nie oznacza to, że zapewniamy sztampowe rozwiązania. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą, zaangażowaniem i indywidualnym zainteresowaniem. Jeśli chcesz skorzystać z mocy paneli słonecznych – zapraszamy po szczegóły.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pompy ciepła Kołobrzeg

Rozważasz instalację pompy ciepła w Kołobrzegu dla swojego gospodarstwa domowego, rolnego, czy też firmy? Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę – bo wykonujemy tego rodzaju zlecenia od lat i z chęcią zajmiemy się montażem również dla Ciebie.

Dbamy o solidny montaż pomp ciepła w Kołobrzegu pod każdym względem. Dopasujemy harmonogram prac do Twoich preferencji, a po zakończeniu instalacji zyskujesz od nas gwarancję jakości. Co więcej, służymy również fachową pomocą i doradztwem w zakresie starania się o dotacje na to źródło energii. Zostaw nam całą biurokrację – tym również się zajmiemy, możesz nam w pełni zaufać, szczególnie, że ceny pomp ciepła w Kołobrzegu są bardzo atrakcyjne.

Zlecając instalację pompy ciepła w Kołobrzegu zyskujesz pewność, że zajmą się tym profesjonaliści. Wraz z podpisaniem umowy zostanie Ci przydzielona certyfikowana ekipa montażowa, która zadba od a do zet dla poprawności wykonania zlecenia. W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM