☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Gryfino

Fotowoltaika Gryfino

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Gryfinie, nasza oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Wykonujemy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Przy każdym etapie prac zatrudnieni są doświadczeni monterzy, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dokładamy wszelkich starań, aby prace zostały wykonane w ustalonym terminie.

Pompy ciepła Gryfino

Interesuje Cię montaż pompy ciepła w Gryfinie? Chcesz mieć pewność, że zostanie on wykonany w pełni profesjonalnie? Zależy Ci na wykonawcy, który dotrzyma ustalonych terminów? Nasza firma to naprawdę dobry wybór. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również serwisem tych nowoczesnych urządzeń, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych źródeł ciepła.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki w Gryfinie

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jeśli montaż fotowoltaiki w Gryfinie jest tym, na czym Ci zależy, interesuje Cię fotowoltaika w pomorskim w Gryfinie, usługi naszej firmy są jak najbardziej dla Ciebie. Posiadamy doświadczenie w montowaniu paneli fotowoltaicznych, co pozwala nam pracować sprawnie i efektywnie. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na swojej pracy. Pracujemy tak, aby dotrzymać ustalonych z klientem terminów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć również na pomoc w procesie ubiegania się o dofinansowanie.
Jeśli chcesz uniezależnić się od tradycyjnego źródła prądu, stawiasz na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, postaw na oferowany przez nas montaż fotowoltaiki w Gryfinie. Zapraszamy.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Gryfino

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Gryfinie, wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą zrezygnować z tradycyjnego źródła ciepła w swoim domu. Montaż pomp ciepła w Gryfinie w przypadku naszej firmy jest zawsze wykonywany przez doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

 

Dysponują niezbędnymi narzędziami, które pozwalają im pracować sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że ceny pomp ciepła w Gryfinie będą naprawdę atrakcyjne.
Wspieramy naszych klientów w procesie ubiegania się o dofinansowanie, które znacznie obniża koszt inwestycji. Zajmiemy się za Ciebie całą procedurą związaną ze złożeniem wniosku. To oznacza, że nie musisz martwić się niczym. Korzystając z naszych usług, możesz więc zaoszczędzić mnóstwo czasu.

 

Jeśli rozważasz montaż pompy ciepła w Gryfinie, chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak, jak należy, zależy Ci na tym, aby ustalone terminy zostały dotrzymane, postaw na nasze usługi.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu