☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Goleniów

Fotowoltaika Goleniów

Z nami fotowoltaika w Goleniowe może stać się częścią Twojego domu. Oferujemy profesjonalny montaż, który wykonuje zawsze naprawdę szybko. Staramy się przestrzegać ustalonych terminów. Montaż wykonują w przypadku naszej firmy wyłącznie certyfikowane ekipy. Pomagamy naszym klientom również w uzyskaniu dotacji na montaż paneli fotowoltaicznych.

Pompy ciepła Goleniów

Montujemy nowoczesne pompy ciepła w Goleniowe. Pracujemy tak, aby montaż odbył się naprawdę szybko i bez niepotrzebnych problemów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem niezbędnym do pracy, a wszystkie nasze ekipy montażowe posiadają duże doświadczenie. Jeśli chcesz zastąpić klasyczne źródło ciepła innowacyjną pompą, skontaktuj się z nami.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Goleniów

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Szukasz firmy, która w swojej ofercie ma montaż fotowoltaiki w Goleniowie? Trafiłeś naprawdę bardzo dobrze. Zajmujemy się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych, posiadając na tym polu naprawdę bogate doświadczenie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane przez certyfikowanych montażystów. Jest to gwarantem usług na najwyższym poziomie.
Pracujemy sprawnie, szybko, a jednocześnie bardzo dokładnie. Duży nacisk kładziemy na dotrzymanie ustalonych z klientem terminów. Jeśli nam zaufasz, możesz mieć pewność, że zamontowane na Twoim domu panele objęte będą aż dwudziestopięcioletnią gwarancją.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że montaż fotowoltaiki w Goleniowe zostanie wykonany bez zbędnych problemów, zaufaj właśnie nam. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Goleniów

Szukasz firmy, która oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła w Goleniowie? Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości świadczonych usług, nasza firma jest naprawdę dobrym wyborem. Posiadamy bogate doświadczenie, na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji. Montujemy pompy ciepła w Goleniowie, robiąc to naprawdę sprawnie i szybko. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których wyposażamy w niezbędne w pracy narzędzia. Dzięki temu mogą oni pracować bez zbędnych opóźnień. To oznacza, że dotrzymujemy terminów ustalonych z naszymi klientami.

Jeśli chcesz mieć pewność, że ceny pompy ciepła w Goleniowie nie będą dla Ciebie za wysokie, również możesz nam zaufać.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o dotację na montaż pompy ciepła. Zadbamy o to, aby wszystkie formalności zostały dopełnione. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, możesz mieć pewność, że montaż pompy ciepła zostanie przeprowadzony tak, jak należy, a szanse na otrzymanie dotacji będą naprawdę wysokie. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM