☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Gdynia

Fotowoltaika Gdynia

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Gdyni, chcesz zlecić jej montaż doświadczonej, profesjonalnej firmie, skorzystaj z naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, które pozwala nam pracować na najwyższym poziomie. Nie bez powodu cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Zapraszamy!

Pompy ciepła Gdynia

Od lat z powodzeniem montujemy pompy ciepła w Gdyni, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy chcą zamienić tradycyjne źródło ciepła na to nowoczesne urządzenie. Oferujemy profesjonalny montaż oraz wsparcie podczas ubiegania się do dofinansowanie. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy znają się doskonale na tym, co robią.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Gdynia

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jeśli szukasz firmy, w ofercie której znajduje się montaż fotowoltaiki w Gdyni, zależy Ci na tym, aby fotowoltaika w pomorskim w Gdyni została zamontowana sprawnie i bez zbędnych opóźnień, nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu gwarantujemy montaż bez niepotrzebnych problemów. Nasi fachowcy dysponują niezbędnymi narzędziami, w razie wątpliwości chętnie odpowiadają na pytania klientów. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest również przyjazna polityka cenowa, oferujemy również wsparcie podczas ubiegania się o dofinansowanie, co pozwala na zmniejszenie kosztu inwestycji.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Gdynia

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Gdyni, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Gwarantujemy sprawny montaż pomp ciepła w Gdyni, dotrzymując ustalonych z klientem terminów. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam pracować sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zawsze dysponują oni niezbędnymi narzędziami. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w Gdyni, ceny powinny być korzystne, nasza oferta Cię nie rozczaruje. Oferujemy pomoc w uzyskiwaniu dotacji, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się niższymi kosztami inwestycji. Zawsze pracujemy tak, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. W razie wątpliwości nasi pracownicy wyczerpująco odpowiadają na pytania. Swoją ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM