☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Gdańsk

Fotowoltaika Gdańsk

Interesuje Cię fotowoltaika w Gdańsku? Chcesz mieć pewność, że stawiasz na dobrą firmę? Skorzystaj z naszych usług – gwarantujemy sprawny i terminowy montaż na najwyższym poziomie. Każdy etap prac zostanie wykonany przez doświadczonych montażystów doskonale znających się na swojej pracy. Zapraszamy!

Pompy ciepła Gdańsk

Chcesz zlecić montaż pompy ciepła w Gdańsku? Zależy Ci na terminowej realizacji i niczym niezakłóconej współpracy? Nasza firma to dobry wybór. Wykonujemy profesjonalny montaż pomp ciepła na terenie Gdańska, od początku dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Zawsze pracujemy tak, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Gdańsk

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jeśli interesuje Cię montaż fotowoltaiki w Gdańsku, chcesz mieć pewność, że fotowoltaika w pomorskiem w Gdańsku zostanie zamontowana tak, jak należy, nasza firma to dobry wybór. Posiadamy duże doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych, od początku działalności dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Zatrudniamy doświadczonych monterów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wszyscy pracownicy wyposażeni są w narzędzia niezbędne do sprawnego montażu każdego elementu. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno ekip monterskich, jak i osób postronnych. Gwarantujemy przystępne ceny, a także terminową realizację Jeśli chcesz zlecić montaż fotowoltaiki w Gdańsku i cieszyć się darmową energią w swoim domu, zapraszamy!

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Gdańsk

Jeśli chcesz zamienić tradycyjne źródło ciepła na nowoczesne urządzenie, montowane przez nas pompy ciepła w Gdańsku to bardzo dobry wybór. Posiadamy bogate doświadczenie, oferując montaż pomp ciepła w Gdańsku od dawna. Od początku naszej działalności dbamy o wysoką jakość świadczonych usług – dla nas liczy się zadowolenie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać. Jeśli interesują Cię pompy ciepła w Gdańsku, ceny powinny być przystępne, nasza oferta na pewno Cię zadowoli. Wyróżniamy się przyjazną klientom polityką cenową, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że nikt nie chce przepłacać. Oferujemy również pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie. Montaż powierzamy wykwalifikowanym, doświadczonym pracownikom, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wyposażeni są w narzędzia, dzięki którym mogą pracować sprawnie i bez zbędnych opóźnień. W razie wątpliwości odpowiadają na wszystkie pytania. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM