☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Chojna

Fotowoltaika Chojna

Interesuje Cię fotowoltaika w Chojnej? Nasza firma wykonana dla Ciebie profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Oferujemy kompleksową usługę w tym zakresie, dbając o pełne zadowolenie naszych klientów. Pracujemy szybko, a jednocześnie naprawdę dokładnie, duży nacisk kładąc na dotrzymywanie ustalonych terminów.

Pompy ciepła Chojna

Jeśli chcesz zlecić profesjonalny montaż pompy ciepła w Chojnej, nasza firma to dobry wybór. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie. Możemy pochwalić się wieloma zamontowanymi urządzeniami. Pracujemy szybko, jednocześnie nie zapominając o jakości. Dotrzymujemy uzgodnionych z klientem terminów. Wspieramy w procesie ubiegania się o dotację.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Chojna

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Jeśli interesuje Cię profesjonalny montaż fotowoltaiki w Chojnej, możesz nam zaufać. Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma na swoim koncie montaż wielu paneli. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują sprawnie, szybko i bez niepotrzebnych opóźnień. Priorytetem jest dla nas dotrzymywanie ustalonych z klientem terminów. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że zamontowane przez nas panele będą objęte aż dwudziestopięcioletnią gwarancją.

Fotowoltaika w pomorskim w Chojnej z naszą firmą nie musi być kosztowna. Oferujemy fachowe wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi ze złożeniem wniosku.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Chojna

Interesuje Cię profesjonalny montaż pomp ciepła w Chojnej? Zależy Ci na tym, aby został on przeprowadzony szybko? Oferowane przez nas usługi w tym zakresie to dobry wybór. Jesteśmy doświadczoną firmą, która może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami. Nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty, które pozwalają im na pracę na najwyższym poziomie. Dysponują niezbędnymi narzędziami, co sprawia, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Staramy się dbać o to, aby montaż pomp ciepła w Chojnej odbywał się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Cena pompy ciepła w Chojnej nie musi być tym, czym powinieneś się przejmować. Wszystko dlatego, że oferujemy nie tylko montaż tych nowoczesnych urządzeń, ale również wsparcie w ubieganiu się o dofinansowanie. Zadbamy o to, aby wniosek był wypełniony prawidłowo. Jeśli zaufasz nam, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM