☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Chociwel

Fotowoltaika Chociwel

Jesteśmy doświadczoną firmą, która swoje usługi kieruje do wszystkich, których interesuje fotowoltaika w Chociwelu. Wykonujemy profesjonalny montaż, dbając o to, aby dotrzymywać ustalonych z klientem terminów. Pracujemy sprawnie, rzetelnie, pozostawiając po sobie należyty porządek. Wspieramy również w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

Pompy ciepła Chociwel

Montujemy pompy ciepła w Chociwelu, robiąc to w pełni profesjonalnie. Zatrudniamy doświadczonych monterów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dysponują oni niezbędnymi narzędziami, które pozwalają im na sprawny montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Jeśli chcesz mieć pewność, że pompa ciepła zostanie zamontowana bez zbędnych problemów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Montaż fotowoltaiki Chociwiel

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Interesuje Cię profesjonalny montaż fotowoltaiki w Chociwelu? Chcesz mieć pewność, że każdy etap prac zostanie wykonany tak, jak należy? Szukasz firmy, która dotrzymuje ustalonych terminów? Nasza oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Jeśli fotowoltaika w pomorskim w Chociwelu jest tym, na co chcesz postawić, możemy Ci pomóc. Gwarantujemy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Wszystkie prace wykonywane są przez zespół doświadczonych fachowców, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć również na profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie. To sposób na to, aby skutecznie obniżyć koszt montażu fotowoltaiki.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Pompy Ciepła Chociwel

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Chociwelu, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, który sprawia, że montaż pomp ciepła w Chociwelu przebiega bez zbędnych zakłóceń.

Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do pracy – pompy ciepła nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferujemy również wsparcie w procesie ubiegania się o dotację. To oznacza, że ceny pompy ciepła w Chociwelu wcale nie muszą być wysokie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi ze złożeniem wniosku. Zaoszczędzimy Ci w ten sposób mnóstwo czasu.

Jeśli chcesz cieszyć się nowoczesnym źródłem ciepła w swoim domu, zależy Ci na szybkim montażu bez zbędnych problemów, nie czekaj. Skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy!

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM