☀️ Fotowoltaika i pompy ciepła - Białogród

Fotowoltaika Białograd

Jesteśmy doświadczoną firmą, której specjalnością jest fotowoltaika w Białogradzie. Na rynku działamy już naprawdę długo, od samego początku dbając o pełne zadowolenie naszych klientów. Montaż paneli zawsze przeprowadzamy jest przez wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy i dysponują niezbędnym sprzętem. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny i zawsze staramy się pracować zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Pompy ciepła Białograd

Profesjonalnie montujemy pompy ciepła w Białogradzie – jeśli chcesz zamienić tradycyjny piec na to nowoczesne urządzenie grzewcze, możesz skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy bardzo przystępne ceny, pracujemy sprawnie i szybko. Duże znaczenie ma dla nas dotrzymywanie ustalonych z klientem terminów.

PROFESJONALNE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

Fotowoltaika w Białogradzie

BMG ENERGY

Darmowa energia w Twoim domu !

Nasza firma wykonuje profesjonalny montaż fotowoltaki w Białogradzie – posiadamy na tym polu naprawdę bogate doświadczenie. Od początku naszej działalności dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, przed którymi fotowoltaika nie ma żadnych tajemnic. Pracujemy szybko i sprawnie, duży nacisk kładąc na dotrzymywanie ustalonego wcześniej harmonogramu. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w pomorskim w Białogradzie, poznaj bliżej naszą ofertę. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, robiąc to w możliwie jak najbardziej zrozumiały sposób. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz martwić się również wygórowanymi cenami – prowadzimy przyjazną klientom politykę cenową.

Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

Wielkość instalacji:
2 kWh
Kwota instalacji brutto:
7 480 zł
Roczny rachunek z instalacją PV:
255 zł
Roczny rachunek bez instalacji PV:
1 200 zł

Oszczędność w 25 lat:
35 111 zł

BMG ENERGY

Montaż pomp ciepła Białograd

Coraz więcej właścicieli domów decyduje się zamienić swoje tradycyjne źródło ciepła na nowoczesne pompy ciepła w Białogrodzie. Jeśli Ty również podjąłeś taką decyzję, możesz skorzystać z naszych usług – oferujemy profesjonalny montaż pomp ciepła w Białogrodzie. Od początku naszej obecności na rynku pracujemy wyłącznie na najlepszych urządzeniach pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się jakością tego, co dostarczamy. Naszą siłą jest zespół wykwalifikowanych pracowników doskonale znających się na swojej pracy – pracują oni sprawnie i szybko, dbając o to, aby prace odbywały się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Chętnie odpowiadają na pytania klientów, rozwiewając wszystkie pojawiające się wątpliwości. Jeśli interesują Cię ceny pompy ciepła w Białogrodzie, które nie będą wygórowane, nasza oferta również Cię nie zawiedzie – stawiamy na przyjazną politykę cenową.

Zamów wycenę
Dla domu

PROFESJONALNE INSTALACJE POMP CIEPŁA DLA DOMU

Zacznij oszczędzać na energii elektrycznej

Zamów wycenę

16 lat doświadczenia

Pompa ciepła – BMG ENERGY

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

BMG Energy podchodzi do każdego klienta indywidualnie, nasze rozwiązania zawsze dążą do uzyskania jak najbardziej oszczędnego sposobu ogrzewania domu przy zachowaniu największej wydajności i standardów. BMG nie tylko gwarantuje dobranie pompy zgodnie z oczekiwaniami klienta ale również pomaga we wszystkich biurokratycznych formalnościach. Pomożemy Ci uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze” oraz „Ulgi termomodernizacyjnej”, co pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas dla swojej rodziny ale ściągnie z Ciebie konieczności zbierania wszystkich dokumentów. Z nami możesz spać spokojnie…i ciepło!

 • Ponad 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja uzyskania dotacji
 • Montaż do 14 dni
 • Pompy ciepła najwyżej jakości
Zamów wycenę
Zadzwoń do doradcy

+48 +48 723 975 435

 • 1 Kontakt Skontaktuj się z naszym doradcą lub zostaw do siebie kontakt.
 • 2 Spotkanie Doradca przeprowadzi audyt i dostosuje ofertę.
 • 3 Umowa Podpisanie dokumentów na realizację inwestycji
 • 4 Montaż Montaż instalacji przez naszych doświadczonych monterów.

BMG ENERGY

Rozwiązania dla domu

Dla większości ludzi bezpieczeństwo ich domowego ogniska jest najważniejsze, nasi specjaliści dobrze o tym wiedzą. Z nami możesz być pewien, że ciepła w twoim domu już nigdy nie zabraknie a przy okazji będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Większość miast w Polsce do 2024 wymaga przejścia na energooszczędne źródła ogrzewania a przy stale rosnących cenach gazu pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania dla firm

Jako BMG Energy dostarczamy rozwiązania dopasowane pod potrzeby klienta biznesowego. Nieważne czy szukać pompy do ogrzania hotelu, fabryki, hangaru czy biurowca w każdym przypadku jeden z naszych ekspertów doradzi Ci najlepsze rozwiązanie po bezpłatnym audycie, na miejscu w Twojej siedzibie aby pompa ciepła spełniała twojego oczekiwania oraz potrzeby. Zgodnie ze statystykami większość sektora biznesowego korzysta z ogrzewania gazowego a co za tym idzie po ostatnich wzrostach cen gazu oszczędności wynikające z przejścia na pompę ciepła mogą pozwolić na zwrot inwestycji nawet w 4 lata.

Zamów wycenę

BMG ENERGY

Rozwiązania w rolnictwie

Pompy ciepła w rolnictwie są najbardziej ekonomicznym źródłem ogrzewania budynków inwentarskich lub mieszkalnych, mogą także ogrzewać inne obiekty rolnicze. Pompy ciepła mogą wykorzystać gnojowice, powietrze po wentylacyjne, ciepłe mleko czy gorącą wodę z instalacji myjących w oborach aby odzyskać z nich ciepło i przekierować je do innych wymienników ciepła w obszarze rolnictwa. Co za tym idzie właściciel gospodarstwa w wielu przypadkach jest wstanie ogrzewać swoje budynki z minimalnym poborem energii zewnętrznej, wykorzystując energię i ciepło wytwarzane w innych gałęziach jego działalności.

Zamów wycenę

88.85
MW

Zainstalowanej mocy

83,858080
+

Zadowolonych klientów

8188
+

Lat na rynku

BMG Energy

Referencje

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko!

Dbamy o naszych klientów oferując nawet 25 letnie gwarancję oraz współpracy z zaufanymi markami.

Komponenty tylko najwyżej jakości oraz własne certyfikowane ekipy monterskie, podwykonawcą serdecznie dziękujemy i mówimy „Nie”. Poznaj naszą ofertę już dziś !

Dbanie o środowisko

Spersonalizowane rozwiązania

Wysoka wydajność

  Skontaktuj się z nami

  Preferowana metoda kontaktu

  Porozmawiaj z nami
  Czat udostępnia Firmao.pl CRM